FK Vysoké Tatry - OFK Hozelec 1 : 0

27.09.2015 15:30

8.kolo ČEZ Slovensko 6.ligy

V studenom sychravom počasí sa na ihrisku vo Tatranskej Lomnici odohral zápas 8.kola, kde domáce mužstvo Vysokých Tatier hostilo súpera z Hozelca. Prvý polčas začali lepšie domáci hráči, ktorí si už od úvodu zápasu  vytvorili potrebný tlak, mali loptu na svojich kopačkách, čoho vyústením bol gól v 7.min. z hlavy Šimšaja, ktorý jemne tečoval voľný priamy kop Šprocha 1:0. Po vstrelenom góle domáci hráči ešte viac ožili a vytvárali si sľubné príležitosti na skórovanie, ktoré však vlastnou nerozvážnosťou a zbrklosťou nedokázali premeniť na druhý gól. V druhom polčase sa obraz hry zmenil a hostia uvedomujúc si nervozitu na kopačkách domácich hráčov, začali mať viac hry a dostávali sa po obrovských chybách v strede ihriska na dostrel domácej brány. Do najväčšej príležitosti na vyrovnanie sa v 72.min.dostal hosťujúci Repka, ktorý sa po vysunutí Kovalčíkom sám rútil na domácu bránu, no jeho zakončenie gólman Frank vystihol a zmaril. Domácim sa ešte podarilo vytvoriť niekoľko príležitostí, no tak ako na konci prvého polčasu ani na konci toho druhého sa im gól vsietiť už nepodarilo a gólom zo 7.min. vyhrali tento duel len tesne 1:0.

V tomto zápase v zostave domácich chýbal obranca M. Šefc, ktorého museli operovať pre problémy so slepým črevom, tak mu aj touto cestou prajeme skoré uzdravenie a rýchly návrat do zostavy.

Zostava FK V.TATRY: FRANK- PAZÚR, POLAKOVIČ, ORAVEC, GONDA- ŠIMŠAJ, KOLLÁR, MIRILOVIČ, BOMBARA- AUGUSTÍN, ŠPROCH

Striedali: KANDRA, URBANOVIČ