FK Vysoké Tatry - OFK Toporec 1:1

29.08.2015 16:30

4.kolo ČEZ Slovensko 6.ligy

Gól FK V.Tatry: Šefc

V prvom domácom zápase sezóny, hostili hráči V.Tatier mužstvo z Toporca. V horúcom augustovom počasí sa hral svižný futbal zásluhou oboch mužstiev. Lepšie začali hostia, keď sa im už v 8.min. podarilo zásluhou Čepišáka skórovať, po samostatnom úniku 0:1. Domáci neskladali zbrane a v 13.min. po zahraní štandardnej situácie Šefc vyrovnal na 1:1. Hráči V. Tatier si po vyrovnaní začali vytvárať viac šancí na skórovanie, no ani jedna neskončila v bráne hostí. Druhý polčas mali prevahu domáci hráči, no veľké šance, ktoré volali po góle skončili mimo brány, alebo ich zneškodnil dobre chytajúci gólman hostí Dragošek. Hostia hrali druhý polčas len na rýchle brejky, no ani oni svoje šance nedokázali premeniť, preto sa v tomto zápase zrodila remíza 1:1.