ŠK Zemedar Poprad-Stráže - FK Vysoké Tatry 0:1

22.08.2015 16:30

3.kolo ČEZ Slovensko 6.ligy

ŠK Zemedar Poprad-Stráže - FK Vysoké Tatry 0:1  (0:1)

Na kvalitnom ihrisku videla 100 divákov kvalitný 6.ligový futbal. Domáci, ktorí potrebovali v tomto zápase naplno bodovať sa do Tatrancov pustili naplno už od úvodu duelu. Z úvodného tlaku domácich vznikla vážnejšia gólová príležitosť po centri, ktorý hosťujúci obranca Šefc nechtiac tečoval do vlastnej brány. Gólman Frank však túto zapeklitú situáciu aj za pomoci konštrukcie svojej brány vyriešil. V 18.min.udreli hostia, keď po Polakovičovom dlhom aute sa hlavou presadil Dvorožňák 0:1. Gól domácich schladil a do konca prvého polčasu aj zásluhou dobre organizovanej obrany V.Tatier vyrovnávajúci gól nepadol. Druhý polčas sa obraz hry prakticky nezmenil. Domáci sa snažili presadiť nakopavanými loptami, hostia umne bránili najtesnejší naskok. V závere zápasu sa mohol presadiť domáci striedajúci Kovalčík, no Frank jeho strelu vytlačil na roh. Po konečnom hvizde s prehľadom pískajúceho rozhodcu Hrušovského zostal v platnosti výsledok 0:1.

Gól FK Vysoké Tatry zaznamenal: Dvorožňák