TJ Partizán L.Teplička - FK Vysoké Tatry 1:1 (0:1)

16.08.2015 17:00

2.kolo ČEZ Slovensko 6.ligy

TJ Partizán L.Teplička - FK Vysoké Tatry 1:1 (0:1)

V druhom kole 6.ligy nastúpili hráči FK V.Tatry ďalší zápas na súperovom ihrisku. Na veľmi dobre pripravenom ihrisku videla približne 100 búrlivých divákov bojovný futbal. Podtatranci boli v prvom polčase lepším mužstvom, čo dokázali aj v 27.min. vstreleným gólom z hlavy Miriloviča, ktorého presnou prihrávkou z rohu našiel Augustín 0:1. Domáci sa k nebezpečnému zakončeniu dostali až na konci prvého polčasu, no po zákroku gólmana a obrany zostal stav prvého polčasu nezmenený. Druhý polčas mali navrch domáci hráči, ktorí sa snažili nakopávanými loptami za obranu urobiť niečo s výsledkom. To sa im podarilo A.Pitoňákom v 55.min. po pekne zahratej štandardnej situácii 1:1. Tento stav zostal nezmenený až do posledného hvizdu rozhodcu Guballu, hoci domáci mali ešte dve nebezpečné príležitosti.

Gól FK Vysoké Tatry zaznamenal: Mirilovič