TJ Tatran Ľubica - FK Vysoké Tatry 0 : 0

20.09.2015 15:30

7.kolo ČEZ Slovensko 6.ligy

TJ Tatran Ľubica - FK Vysoké Tatry

Hráči Vysokých Tatier sa predstavili na pôde ašpiranta na postup Tatran Ľubica. Zápas sa hral na mokrom, ale dobre pripravenom trávniku. Domáce mužstvo sa od začiatku snažilo ohrozovať bránu V.Tatier, ktorú hájil gólman Frank, no ich gólové príležitosti končili práve na brankárovi, alebo veľmi dobre fungujúcej obrane Tatrancov. V 10.min. domáci hráči rozohrali kombinačnú akciu z pravej strany, následne sa Krull dostal osamotený až pred Franka no ten vystihol jeho zámer a prekazil tak domácu gólovú radosť. Domáci sa aj naďalej snažili gól vsietiť ako prví, využívajúc pritom silou i výškou disponovaného útočníka Sklenára, toho však skvele eliminoval obranca V.Tatier Pazúr. Hoci mali domáci hráči v prvom polčase územnú prevahu a častejšie loptu na kopačkách, museli si dávať pozor na rýchle protiútoky Tatrancov, ktoré výborne zakladal Šproch, ktorý sa po roku vrátil do zostavy. Žiaľ jeho úmysly

mnohokrát mladíci v útoku V.Tatier nepochopili a tak bola brána domácej Ľubice prakticky neohrozená. Ani v druhom polčase sa obraz hry prakticky nezmenil. Domáci boli v tlaku, hostia sa snažili umne brániť a vyrážať do rýchlych protiútokov. V 65. min. sa k zakončeniu dostal Šproch, no jeho strela letela do stredu brány a tak i neistý gólman domácich Zemčák s ňou veľa problémov nemal. Naopak domáci mohli o pár minút nato nakloniť misky váh na svoju stranu, keď sa k zakončeniu dostal domáci Sklenár, no brankár V.Tatier končekmi prstov jeho strelu z blízka vytlačil na roh. V závere zápasu pri troške šťastia mohli Tatranci Ľubičanom vypáliť rybník, keď po Šprochovej nakopnutej lopte do bránkoviska domácich si Cehula v snahe odhlavičkovať loptu pred dobre nabehnutým Šefcom, orazítkoval brvno svojej brány. Nakoniec si však mužstvá body podelili po remíze 0:0 a Vysoké Tatry tak ani po siedmom kole neokúsili trpkosť porážky.

Zostava FK VYSOKÉ TATRY: FRANK- PAZÚR, POLAKOVIČ, ŠEFC , GONDA- MIRILOVIČ, NEMČKO, ŠPROCH, KOLLÁR- BENDÍK, AUGUSTÍN

Striedali: DVOROŽŇÁK, GÁNOVSKÝ